top of page
pattern-backg.jpg

Otázky a odpovědi

Odpovědi na nejčastější dotazy týkající se našich služeb a těžby kryptoměn. Pokud máte jakékoli další otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli a poskytli všechny potřebné informace pro úspěšnou těžbu kryptoměn.

 • 1. Jak dlouho trvá doručení stroje?
  Nejdéle 3 týdny. Většinou je to ale 7-10 dní.
 • 2. Je stroj skutečně můj?
  Ano. Stroj je čistě váš. Přijde přímo vám do rukou a pokud chcete, můžete si ho provozovat klidně na vlastní pěst doma. Služba těžby na klíč je pouze benefit, který máte v ceně. Můžete a nemusíte ho využít. Stroj je ale vždy 100% váš a s nikým se nedělíte.
 • 3. Můžu si stroj převzít osobně?
  Ano, pochopitelně. Osobně si můžete převzít jakýkoliv stroj. Týká se to i případných promo akcí, které pro klienty čas od času chystáme. Rádi vás uvidíme.
 • 4. Jste plátci DPH
  Ano, jsme poctivými plátci DPH. Není samozřejmě problém stroj koupit na firmu. Pro podnikatele je samozřejmě jako v každém jiném podnikání možnost si stroj dát do nákladů jako výpočetní techniku.
 • 5. Jak vím, kolik stroj bude těžit?
  S klienty vždy před jakýmkoliv nákupem stroje pozorně sledujeme výtěžnost na kalkulačkách výtěžnosti. Výhodou krypto těžebních strojů je, že mají své pevně stanovené parametry, díky kterým se dá přesně spočítat momentální výtěžnost. Samozřejmě i ta může časem kolísat nahoru i dolů. Důležitý je však dlouhodobý trend a průměr.
 • 6. O co se musím jako klient starat?
  Vůbec o nic. Je to samozřejmě na svobodném rozhodnutí každého klienta, ale u nás si zakládáme na tom, že veškerou správu stroje řešíme za klienta my. Služba těžby na klíč se vztahuje na veškeré úkony nezbytné k těžbě, nebo úkony navíc, které těžbu mohou pro klienta zefektivnit.
 • 7. Kolik služba těžby na klíč stojí?
  Nula. Službu těžby na klíč od nás máte zcela zdarma.
 • 8. Na čem vyděláváte?
  Samozřejmě zadarmo svoji práci neděláme ani my. Vyděláváme ale pouze na marži na stroji. Za cenu marže dostáváte odbornou péči nejenom v rámci prodeje, ale i dlouho před samotným prodejem a 5-10 let po prodeji (po celou dobu životnosti stroje).
 • 9. Můžu přijít o své peníze?
  Ne. Nejsme investiční firma. K nám neděláte žádný vklad, o který můžete přijít. Nesvěřujete nám své peníze. Kupujete si fyzický stroj. Samozřejmě i "podnikání" s těžbou kryptoměn má jako každé podnikání svá rizika. Nechceme si teď hrát na spekulanty, ale jedna věc je jistá. Stroj vždy něco vytěží a zároveň stroj samotný nikdy nebude mít hodnotu "nula". V jakékoliv situaci tedy neriskujete kompletně celou částku, za kterou si stroj a službu pořizujete. To, že si koupíte stroj za například 500 tisíc a přijdete o 500 tisíc můžete pustit z hlavy!
 • 10. Co když stroj přestane fungovat?
  V takovém případě od nás máte v ceně služby opravu. V případě větších poruch se na stroje samozřejmě vztahuje klasická dvouletá záruka. Jsme však pyšní na to, že taková situace se nám zatím nestala.
 • 11. Podepisuji nějaké smlouvy?
  Při nákupu stroje klienty chrání ta nejlepší možná smlouva, kterou jsou platné zákony České republiky, případně Evropské unie. Konkrétně se jedná o Obchodní zákoník. Při následné spolupráci a využití služby těžby na klíč se pak podepisuje i smlouva na tzv. "housing", tedy správu stroje na farmě. Klient vždy dostane dle domluvy k náhledu smlouvu na konkrétní farmu. Smlouvy se trochu liší, dle podmínek farem. Zároveň se podepisují předávací protokoly jak při předání stroje klientovi, tak při následném předání ke správě a zapojení.
bottom of page