top of page
pattern-backg.jpg

Věnujeme se těžbě, protože máme rádi jasně stanovené výnosy.

Proč využít naše služby?

Společnost Mine Coin je tu proto, aby zaplnila díru na českém trhu a zprostředkovala klientům jedinečnou možnost těžby kryptoměn.

Proč těžit kryptoměny?


Těžba kryptoměn kombinuje velký potenciál kryptoměn (které jsou dnes nejvýdělečnějším nástrojem v historii) a stabilitu těžby.
Těžba má oproti obchodování a spekulaci velkou výhodu. Těžař neriskuje, že nakoupí draze a kryptoměna pak ztratí hodnotu.

 

Těží stále stejné množství kryptoměn za předem známé náklady a následně je prodává s co největším ziskem.
Je to podobné jako s byty: je lepší koupit byt a čekat, že ho za pár let prodám se ziskem, nebo být developerem, který byt postavil levně a pak ho prodal se ziskem?

 

My v Mine Coin máme jasno.


Těžba má ale i nevýhody oproti nákupu kryptoměn. Stejně jako ne každý umí postavit byt, ne každý se dostane k výkonným strojům a zvládne technické problémy spojené s těžbou.


My Vám pomáháme tyto překážky překonat. Poskytujeme technické poradenství, přístup k nejvýkonnějším strojům, nepřetržitou technickou podporu a optimalizaci těžby. Nabízíme službu "těžby na klíč", kde se od nákupu stroje až po finální těžbu a inkasování odměn nemusíte o nic starat.


Pro naši firmu jsou důležité hodnoty jako důvěra, profesionalita a transparentnost. Na těchto pilířích vždy stojíme. S našimi klienty tvoříme jeden tým a jejich dobrá zkušenost je pro naši pověst klíčová. Věříme, že právě to nás odlišuje od konkurence.

9385.jpg
bottom of page