top of page

O NÁS

NÁŠ PŘÍBĚH

Vítejte v rodinném vinařství AWS, kde se tradice setkává s vášní a kvalita je naší základní hodnotou. Od samého počátku jsme si stanovili za cíl přinášet našim zákazníkům to nejlepší, co svět vína může nabídnout.

Naše rodinné vinařství se nachází v srdci nádherné vinohradnické oblasti, kde hory, slunce a úrodná půda společně tvoří ideální podmínky pro pěstování hroznů a tvorbu jedinečných vín. Jsme hrdí na dlouholetou tradici pěstování a zpracování hroznů, která se dědí z generace na generaci. Zkušenosti a znalosti, které jsme získali během let, jsou naším tajemstvím pro vytváření vín, která v sobě nesou punc autenticity a péče.

V našem vinařství se neřídíme jen starými zvyklostmi, ale také jsme otevřeni novým technologiím a postupům, které nám umožňují neustále zdokonalovat naše víno. Naše vášeň pro vinohradnictví a vinařství se odráží ve všech našich produktech, a jsme hrdí na to, že můžeme našim zákazníkům představit škálu vín, která vyjadřují naši oddanost kvalitě a chuťovým zážitkům.

 

Přijděte a navštivte nás a ochutnejte naši vášeň v každém skleničce našeho vína. Jsme přesvědčeni, že naše vína vás zaujmou a přinesou vám radost a potěšení. Děkujeme, že jste s námi na této vzrušující cestě ve světě vína.

 

AWS - rodinné vinařství srdcem a tradicí.

NÁŠ

TÝM

silueta.jpg

JAN PETRÁK -Manažer

Jan je naším kreativním vizionářem, který řídí tým s jasným směrem. Jeho vášeň pro vedení nás inspiruje k úspěchu.

silueta.jpg

PETR HORÁK - Ředitel

Petr má dar organizace a efektivity, který náš tým drží na správné cestě. 

bottom of page